Contact

HET BESTUUR


Voorzitter

Ronald van Giessen
r.van.giessen@grieneko.frl

Vice voorzitter

Yge Valk
y.valk@grieneko.frl

Lid

Ben Mors
b.mors@grieneko.frl

Secr. van bestuur (geen lid)

Benedictus Benedictus
b.benedictus@grieneko.frl

Lid

Romke Lemstra
r.lemstra@grieneko.frl

Lid

Klaas Spanjer
s.spanjer@grieneko.frl

HEEFT U VRAGEN? NEEM DAN CONTACT MET ONS OP VIA ONDERSTAAND CONTACTFORMULIER

STUUR ONS EEN BERICHT

Neem onderstaande tekst over in het daarvoor bestemde vakje
captcha